Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 1.4I-ről véleménye...

Honda Civic 1.4I-ről véleményetek?

Figyelt kérdés
A 1995-ben gyártott változatokat nézegetem már egy ideje. Mi a véleményetek róluk? Jó kocsik ezek?

2016. jan. 2. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Jók,de vannak típushibáik,200-400e ft körül csak tipikus tesco parkolóban versenyző 18-20 éves vagány srácok járgányait lehet venni.

Azokra csak költés van.

Ami már jó az 700e ft-tól kezdődik.

2016. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek 20 évesek, csodát várni nem lehet, de jobbak, mint más 20 éves autók.Bír annyit, mint egy Swift, viszont nem olyan igénytelen kívül-belül.
2016. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bátyám vett egyet olcsón, mert nem nagyon ért a kocsikhoz, a motorja jó, de a kasztni eléggé meg lehetett törve. Én nagyon idegenkedtem ettől a típustól, de amikor először vezettem, rögtön megtetszett. Kis fürge, sportos,szerethető kocsi. Megértem,hogy miért szokták a fent említett tescos versenyzők ezt az autót választani:D 1.3-as, az ötödik civic generációba(asszem 92-95között gyartották) tartozik a kisbarátunk :)
2016. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!