Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akkor szabad Suzuki...

Most akkor szabad Suzuki Swiftet venni vagy nem?

Figyelt kérdés
Sok rosszat olvastam itt róla az utóbbi napokban.

2016. jan. 2. 18:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem!!! 100%, hogy meghalsz benne!
2016. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

#1 - na persze...


Lehet rosszat olvasni róla, mert a karosszéria tényleg nem egy mai, 5 csillagos szerkezet.

Viszont: mit kapsz egy Swift árában? A kert végében minden tavasszal karosszériázott vagy félig szétrohadt Golf 2-esek sem jobbak ilyen szempontból.

250-300e-ért Swiftből már van olyan, ami egyben van, nem eszi túlságosan a rozsda és maximum esztétikai baja van. Ha nem nyírta ki a gazdája, akkor a motor-váltó örök, mint a nyomorúság. És a fenntartási költsége minimális.

2016. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a régi suzukikal alacsony a szervíz költsége ki visz a világbol is 5 literrel persze nem egy rakéta de ezekez nem is arra tervezték. Igen egy hibája persze hogy van gyenge a kaszni de hát el kell kerülni a baleseteket vele
2016. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%

3.!


Ha kigurul hirtelen a sztrádán a kereke azt megnézem, hogy kerülöd el vele a balesetet...

2016. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem azért fog kigurulni a kereke a sztrádán, mert Suzuki Swift...
2016. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Mielőtt Suzuki vásárlásra adod a fejed előbb nézegesd meg ezeket a képeket, a kedvencem a felnire dőlt kerekes kék Suzuki

2016. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Olvasd végig az 1158 ítéletet, és döntsd el magad.


Van itt egy gyerek, aki valami kerékkiszakadásos sztorival van megáldva, kicsit beakadt neki a lemez....

2016. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

De csak néhány:


1, Megtett kilométer: 401000


Szöveges ítélet


Én szeretem a mai napig, hálás hozzánk, a bátyám és én is szinte rajta tanultunk meg vezetni. Napi szinten négyen használtuk. Nekünk bevállt, nagyon. A kaszni elég gyenge, de nem karambolozni vette az ember. Most már egyre több rajta a rozsda, ez már tőlünk megy nyugdíjba.

Röviden egy dolog legyen, benzin,olaj és megy is!

Rosszat nem tudok róla mondani!!

Nekünk éri a pénzt!!


Hibalista


- Kezdem a leírást 14 évre visszamenőleg, és még mindíg nálunk van. Hálás jószág!!

- -víz szivattyú 2db

- -féltengely (jobbos, balos)

- -benzin szivattyú

- -első fék tárcsák

- -bal első rugó (eltört)

- -küszöb

- -kopó alkatrészek, szilent ,gömbcsukló


2, Megtett kilométer: 350000

Szöveges ítélet


A leggmegbízhatób alsó közép kategóriás autó,legkisebb fenntartási költséggel, minimális komforttal.


200.000 km-nél jön az első 1 csillagos fikázás.

2016. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

"Sok rosszat olvastam itt róla az utóbbi napokban."


No igen, nagy részét a te kérdéseidben olvashattad, te kis troll!

:)

2016. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát akkor most ezzel mellélőttél barátom, mert azokat a kérdéseket nem én tettem fel. :)
2016. jan. 2. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!