Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átalakíthatom úgy az autómat...

Átalakíthatom úgy az autómat hogy műszakin ne kössenek bele?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy nekem van egy sima Honda accordom, de ebből van accord typer kiadás is.Nagy eltérés nincs. PL. dupla kipufogó,szárny.Ha át tenném rá az ilyen dolgokat az baj lenne? Az egyik ismerősöm a BMW jét M-es re alakította (spoilerek) át és neki nem volt az gond, azért kérdezem hogy ez nekem gond lenne vagy nem?

2016. jan. 4. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenbe nem kötnek bele, ezek nem olyan dolgok. Olyan kipufogót raksz rá, amilyet akarsz, csak egy bizonyos szintnél nem lehet hangosabb, a légterelő(szárny) meg gyári tartozék.
2016. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Olyan kipufogót raksz rá, amilyet akarsz, csak egy bizonyos szintnél nem lehet hangosabb"


Meg a büdös nagy fenéket.


Kérdező: Elméletben a kipufogó cserénél arra kell ügyelni, hogy csak gyári, vagy utángyártottból csak direkt az adott típushoz készültet lehet felrakni. De ez a pontos jogszabályok, a "nagy könyv" szerint van így. A gyakorlat azt mutatja, hogy ha nem lyukas, nem ordibál mint állat és normálisan, igényesen néz ki (nem öklömnyi hegesztési varratokkal és awab bilinccsel összegányolt valami) és a gyári pontokra van rögzítve, akkor kétlem, hogy ebbe bele fognak kötni. Mondjuk azért készítsél be műszakira egy Szent Istvánt, esetleg egy Kampósorrú Mátyást, biztos ami biztos mert egy nagyon hepciás vizsgabiztosnál, aki ne adj isten, pontosan ismeri a típust, az bele tudna kötni.


A karosszériaelemek, amennyiben gyáriak és gyárilag arra az autóra készültek, minden további nélkül felszerelésre kerülhetnek.

2016. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!