Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van egy E-s rendszámú autóm,...

Van egy E-s rendszámú autóm, regadót még nem fizettem. Átalakíthatom LPG-re?

Figyelt kérdés

Van egy svájcból hozott autóm, jelenleg 6 hónapig E-s rendszámmal használom, reagdót még nem fizettem, de már itthon műszakiztattam és E-s rendszámmal forgalomba van helyezve.


Kérdésem, hogy miként volna a legideálisabb LPG kettős üzemre alakítani az autót? Mindenképpen először egy "rendes" rendszámot kell csináltatnom forgalmival és csak utána lehet? Mert ugye az átalakítással új forgalmit kéne csinálni, újra sorbaállni az ocsmányirodába, stb... idő és pénz.


Megoldható, hogy mielőtt fizetem a regadót és forgalomba helyezem közvetlen átalakíttatom LPG-re? Ez esetben nem kötnek bele, hogy az eredei okmányai szerint sima benzines?



2015. jún. 4. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, meg kell tartanod a vásárlás állapotában.

a Vámosoknál is fennakadhat, a regadózáskor.

2015. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!