Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 benzin 1.4 90 hp...

Peugeot 206 benzin 1.4 90 hp vásárlása 1. autónak 400-ba?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok?

Tudom,hogy első autónak nem kell "ingyen mindent" akarni,de most ha vennék egy suzukit vagy Corsa-t azért mert "söré dobálják" az alkatrészeket ,de nem érezném jól magam bennük mert nem tetszenek ,akkor sok értelme nem lenne.

Olyasmi ,mint az olcsó divat Civic Calibra közvélemény szerint ritkább ,mint az ötös lottó fél millió alatt a nem kilónként mért bontószökevény.

Ez tetszik és a Clio


2016. jan. 6. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a 106-os Peugeotokat nézd ennyiért, a 206-osból a legalját kapod csak. Amúgy az elektronika, amire figyelni kell, meg a hátsó tengelynél van valami, amit pontosan meg nem tudok neked mondani, de terpeszt a kocsi miatta és nagyon költséges, úgyhogy még arra kell figyelni, de olvass utána, hogy mi az. Ezek igazak a 106-osra is, de abból ennyiért már jó eséllyel kapsz ey jót.
2016. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Clio szerintem jobb egy kicsit a 206-nál.
2016. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!