Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autófeltörés utáni helyreállítás?

Autófeltörés utáni helyreállítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos feltörték ma az autónkat. 12 éves, semmi értéket nem vittek el, de a zárat tönkretették. A központi zár működik, de a vezető oldali zár szét van "törve". Tudtok esetleg valami helyet Budapesten, ahol foglalkoznak feltörés utáni zár helyreállítással, a márkakereskedést kivéve?

Köszi!


2016. jan. 6. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Milyen kocsi? Márkaszerviz a legkézenfekvőbb. Már csak azért is, h ne kelljen a kompett zárgarniturát lecserélni egyetlen zár miatt. A márkaszerviz pedig beszerzi a hozzá való zárat!
2016. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne szedni azt a zárat és ledugózni. Ha a központi zár jó, úgyis azt használod, ha meg kulccsal kéne nyitni, akkor ott a jobb oldali zár.
2016. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiat puntoròl van szó. A màrkakereskedés azt mondta a teljes rendszert cserèlik csak és az 100 000 ft plusz munkadij. Ez elég sok ezért próbàlkoznék valami màs megoldàssal ha van egyàltalàn
2016. jan. 6. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veszel egy zárat, oszt más kulcs nyitja majd, mint indítja.
2016. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor nyáron így jártam elvittem az autót egy mezei autószerelőhöz, akihez amúgy is járok. Elmondtam neki, hogy mi a szitu meg, hogy próbáljuk meg a problémát minél olcsóbból kihozni. Végül szerzett bontóból zárat és szinte fillérekből megcsinálta (a gyári árhoz képest).
2016. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A ledugózás a legjobb megoldás, akkor legalább legközelebb nem lesz mit széttörni.
2016. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. jan. 7. 11:00
 8/8 anonim válasza:
Keress rá az autónyitásra, ők segítenek olcsón
2016. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!