Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy autóm. Mercedes w...

Van egy autóm. Mercedes w 124-es, régi típus. Kamerát akartam felszerelni a hátsó szélvédőre, de mindig leesik a szélvédőn lévő fűtőszál miatt, ami fóliába van ágyazva. Van valakinek ötlete hogyan lehetne rögzíteni a vákumos tappancsot?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 13:43
1 2
 1/12 szántóvető ***** válasza:
nyállal.ezek kívül jó lenne ha felfűtött beltérnél próbálkoznál,és a tappancs is legyen meleg.
2016. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szántóvető ***** válasza:
jaj bocs az lemaradt hogy előre fog nézni a kamera vagy hátra?csak kíváncsiságból kérdem.
2016. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg inkább a kalaptartóra rögzíteni az állványát. Szerintem hátra néz, úgy szokták. Első kamerával szokták kombinálni.
2016. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyél tesa ragasztószalagot ( [link] ezt nyomtalanul el tudod tüntetni és iszonyatosan fog. A kamera rögzítőszerkezetét kicsit átalakítod, vagy magához a gumitappancshoz ragasztod a szalagot.
2016. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ment a link, talán most: [link]


több fajta is van, keressed ki a neked megfelelőt.

2016. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem a fűtőszál maitt esik az le.

Tényleg be kell nyálazni a tappancsot, és utána feltenni, nem hülyeség. Utána le sem tudod szedni majd, ha megszárad. :D

2016. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A benyálazáson már túl vagyok. Másnapra leesik.

Valami aljzatot kellene ráragasztani, idáig már eljutottam, de olyat hogy annak eltávolítása ne rongálhassa meg a fűtőszálat.

Egyébként akamera hátrafelé néz.

Elpl van egy másik kamera, ami előre néz.Azzal nincs gond.

2016. jan. 7. 18:35
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez valószínűleg jó lenne csak az esetleges eltávolítása kétséges a fűtőszálas fóliáról.

2016. jan. 7. 18:37
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem ment a link, talán most: [link]


több fajta is van, keressed ki a neked megfelelőt.

---------------------------------------------------------


Átalakítani nem nagyon érdemes. Inkább csak meg kellene ágyazni valahogy a tapadó korongnak. Ehhez talán valami széles ragasztó kellene

2016. jan. 7. 18:50
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem a fűtőszál maitt esik az le.

Tényleg be kell nyálazni a tappancsot, és utána feltenni, nem hülyeség. Utána le sem tudod szedni majd, ha megszárad. :D

-----------------------------------------------------

ha nem a fűtőszál miatt akkor mi miatt eseik le. Mint írtam, már nyálazva is próbáltam.

Lehet hogy a fűtőszálat tartalmazó fólia miatt?

2016. jan. 7. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!