Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a LEGJOBB 125 köbcentis...

Mi a LEGJOBB 125 köbcentis krosszmotor?

Figyelt kérdés
Tehát fontos a megbízhatóság ,minőség. Van kb. 300ezrem. mely márkákat illetve típusokat ajánljátok? "Longcsing", "Kívéj" ,"Jíngcseng" ,azaz kínai motor nem érdekel :)

2016. jan. 2. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ktm vagy pedig Honda CR
2016. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát az összes japán, Honda, Kawasaki, Yamaha, esetleg Suzuki. Crossban más nem érdemes venni, még KTM-et sem szerintem. Nekem Honda CR 250-em van, de bátran ajánlom a Yamahát is.
2016. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megválaszolni!Minden évjártab volt amelyiket megválasztottak a legjobbnak de ott is csak minimális különbsegek voltak.Amugyis 300-ezerért nem azt kell nézni hogy melyik volt a legjobb hanem melyik van jobb állapotban!Ja és 150-200-ezret tegyél el az első szervizekre is.
2016. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
típusokat is tudnátok írni? mert azt tudtam eddig is hogy a honda kawasaki yamaha az élmezőny
2016. jan. 2. 17:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Első kérdés:

Biztos, hogy cross kell neked? Pályan akarod használni, verseny körülmények között? Vagy elég enduró is, dombos, erdős bohóckodásra?

2016. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
250-es 2t-t vegyél te okos. a 125-öst egy nap alatt kimotorozod.
2016. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os

Te sem ültél még crosson, a 125-ös 2T ha meghúzod a gázt, és nem kapaszkodsz, akkora hátast dobsz, hogy öröm nézni. Sokan még azt sem tudják kimotorozni (csak azt hiszik).

2016. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor endúró márkát ajánljatok..... Mindegy csak bírja a terepet.

De a krosszmoci azért jobb mert strapabíróbb, ugyanis versenyre tervezték. EZ NEM jelenti azt hogy versenyezni akarok.

2016. jan. 2. 21:49
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Ez így van, a cross jobban bírja. Ellenben üzemórás, kb 10X drágább fenntartani, mint egy endúrót.

2016. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Crossmoci strapabíróbb?Hát kérdező te se vagy képben az biztos.Nem vagy benne a dolgokban.Elősször tanulj motorozni,endurózgass,olvass utánna és aztán kérdezz.
2016. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!