Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan tuning kipufogó...

Létezik olyan tuning kipufogó mely jobban elnyeli a hangot és ugyanakkor jobb gázáramlást is biztosít mint a gyári rendszerek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1000- es swiften gyárilag olyan van.
2016. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem persze hogy létezik.

Minél kevesebb egy kipuff rendszerben a kanyar annál jobb gázáramlást biztosít. A hangot meg a dobban lévő lemezek tompítják ugye. Szóval egy jól megkonstruált rendszerről lazán el lehet hinni.

2016. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Olyan egy dobos rendszert keresek mely helyettesítené a mostani három dobos rendszert és a jobb gázáramlás mellett nem lenne hangosabb.
2016. jan. 10. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyorsabb gázáramlást csak kevesebb "akadállyal" (terelőlemezek,kamrák stb) lehet elérni!Viszont ezek felelősek a hangtompításért!innentől kezdve a kérdésednek nincs értelme!
2016. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kanyarok is lassítják az áramlást
2016. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már miért ne lenne értelme ? Jobb hangszigetelő anyagokkal lehetséges, hogy a hanghullámok elnyelődjenek a gázáramlás meg maradjon a régi. Legfeljebb igény nincs rá és ezért nincs.
2016. jan. 10. 16:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Ember te láttál már kipufogót életedben?!Meg egyáltalán tudod hogyan működik?!Ja hogy nem.....így már értem az előző kommented....
2016. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Neeeem még életemben nem láttam...

Tanultál te áramlástant?

2016. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező.... Nem a hangszigetelő anyagok tompítják a hangot, hanem a dobokban lévő terelő lemezek.
2016. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kapcsúdkiakamerát a 7-es kommentem a kérdezőnek szólt!
2016. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!