Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek egy motorkerékpárt...

Ha veszek egy motorkerékpárt és nem iratom át 14 napon belül akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Mire lehet számítani ilyen esetben?
2016. jan. 10. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi mert 15 napod van átíratni.
2016. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó nagyon vicces :) akkor 15, de mi lesz utána ha a 15. nap után akarom átiratni?
2016. jan. 10. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Régebben el lehetett lenni egy darabig, és amikor valóban átiratja az ember, akkor kiszabtak illetéket/bültetést.


Ezt kitrükközték dátum nélküli szerződéssel, majd a technika fejlődésével eljutottunk oda, hogy már 14 éve egy volt kolegám nem iratta át az autót és nem is jelentette ki, mert átépítette, egyszer csak jött a levél hogy kérem a rendszámot leadni, a kocsi ideiglenesen a forgalomból kivonásra kerül, és illeték fejében visszahelyezhető.

2016. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megbüntetnek. Minél tovább húzod annál többre.
2016. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bünti lesz.
2016. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1pár párkörös gumi is 20-25eFt akkor most átírásra nincs pénzt de motorozni van?

Ezt nem értem.

2016. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Pedig logikus. Most van tél, most tudja az ember megvenni olcsón. Most fér bele a keretbe. Motorzni sincs gondolom pénz, nem is kell, mert tél van. Szezonra meg lesz a pénz.

Én is voltam kollágista, iskolás, és nem feltétlenül akartam kivárni a tavaszt, mert az addig gyűjtött pénz elmegy a tavaszi felárra.

2016. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Írasd át az "Ukrán unokatesód" nevére... Ha érted mire gondolok :D


Vagy keress a városban egy csövit aki aláír neked egy adásvételit

2016. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
NEM VETTEM MÉG MOTORT CSAK TERVEZEM ÉS EZÉRT KÉRDEZEM!
2016. jan. 10. 20:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Az eladónak 5 napja van kijelenteni a motort, ha ezt elmulasztja őt is megbüntetik. Ha te nem iratod át 15 napon belül, akkor bünti és kivonják a forgalomból a mocit, amíg nem rendezed a dolgokat.
2016. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!