Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes még 2005-ös Suzuki...

Érdemes még 2005-ös Suzuki Swiftet venni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gazdag,kb 7-8 évig szeretném használni. Klíma kp.zár,servo van benne. Vagy inkább ilyen árban egy újabb Dacia-t?

2016. jan. 13. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan veheted a Swiftet.
2016. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A büdös életbe nem lesz vele semmi bajod, a kopó-fogyó alkatrészek cseréjén kívül.
2016. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Nekem pont 2005-ös 1.5 vvt aut.GS szwiftem van.Vannak helyek belül, ahol poros, de ezen kívül olyan, mintha most jött volna ki a gyárból..rozsda sehol, az automata váltó finoman, észrevétlenül vált,a klíma tíz éve hibátlanul hűt, vizsgákon gond nélkül átmegy...bevallom, október óta volt pár tízezer kiadás...letérdelt az akksi, 4 db téligumi, elöl féktárcsa+fékbetét csere, egy kanna 0W20 olajcsere+ szűrők..az első lambdaszonda csere..ez össz. 150e ft.... +a vizsga, az 25e volt...gondolhatod.


Szóval inkább Daciat vennék, pláne ha újabb..jobban néz ki, olcsóbb az üzeme, elegáns, kényelmes, nem papírautó, ...ezt akár örökké használhatod.Kimondottan kispénzűeknek találták ki.ezzel sokkal jobban jársz.

2016. jan. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!