Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó ez a felni a Focusomhoz?

Jó ez a felni a Focusomhoz?

Figyelt kérdés
Szereztem 4 felnit téligumival, pontosan 185/65 R15, ami egy Opel Vectrán volt. A kérdésem, hogy rá tudom tenni-e tenni az mk1-es Focusomra, mivel úgy tudom, hogy minden típuson más az osztókör. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 13. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudod,mert a Focus-nak az osztóköre 4x108. A vectra osztóköre pedig 4x100-as. Emellett az agyméretnek is stimmelnie kell,ha nem,akkor pedig tehermentesítő gyűrűt kell venned. Tehát a Vectra agymérete 65,a focusé pedig 63.3. Ha nem teszel központosító gyűrűt,akkor nem lesz középen a kerék,és csak a csavar fogja tartani,tehát nem fog rá illeszkedni az agyra. De a kérdésre válaszolva,semmi képen nem tudod rá tenni ezt a téli gumit a felnikkel.
2016. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ, ettől féltem.
2016. jan. 13. 10:06
 3/3 TheCruve ***** válasza:

Téli gumival kaptad a felniket? Vagy felnit is akartál venni?


Mert akkor előbb kellett volna kérdezni, és csak azután cselekedni :) :(

2016. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!