Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Esetleg tudok segiteni (50cc-s...

Esetleg tudok segiteni (50cc-s) motorok ügyében? (Részletek a leirásban) (Aprilia, Yamaha, Derbi)

Figyelt kérdés
Sziasztok 50cc-s motort szeretnék venni.Én az Aprilia rs50,Yamaha tzr50,Derbi gpr50 re gondoltam csak hogy megéri ujjat venni vagy jok a használtak is?És ha inkább ujj akkor hol tudok venni?(A válaszokat előre is köszi)

2016. jan. 13. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy tisztában az újak áraival, millió forint felett vannak. Jó használtakat lehet és érdemes venni 300 ezer forint körül is!
2016. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szalonból már egyik típusból sem tudsz kihozni. Egyébként jól írta az előző egy új tzr vagy rs pár éve 1millió felett volt. RS-t tudsz venni vállalhatót már olyan 160 körül. Amúgy kiváló kis motor mindhárom. Mennyit szánsz rá?
2016. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
generic trigger sm 50!Nekem is ilyenem van(2008-asgyártmány), nagyon jó kis moci. eddig hibátlanul működik német tervezésű, am 6-os blokkal rendelkezik
2016. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat kb 400.000-500.000ft az amit ráakartam szánni mvel nyár végén vennék mocit.Én pár ismerősömtől úgy hallottam hogy 800.000ftból kijön mindegyik.Ha esetleg mégi ujonnan lenne kölcsönkérni tudok valamennyit a szüleimtől.
2016. jan. 14. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!