Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hy! 250 ccm-es 4T Zongshen...

Drift N-S S15 4ever kérdése:

Hy! 250 ccm-es 4T Zongshen cross motorról szeretnék váltani 450 ccm-es 4T-re crossra, de valami márkásabbra és ezért érdekelne, hogy szerintetek mely motorok megbízhatóbbak mind motorisztika és felfüggesztés terén?

Figyelt kérdés
pénz nem számít) A válaszokhoz légyszíves írjátok oda, hogy olvastad vagy saját tapasztalat stb. Előre is thx!

2015. nov. 23. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából az összes cross megbízható. Lényeges különbség nincs a márkák között (mármint a normálisak között, pl Kawasaki, Suzuki, KTM).

Azt vedd, amelyik külsőre jobban bejön, ha használtat veszel, akkor persze az állapotát is vedd figyelembe:).

2015. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de igazából engem nem a kinézet érdekel, hanem, hogy megbízható legyen és leginkább az, hogy a márkák között mik az észrevehető eltérések.
2015. nov. 23. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Aprilia motorom van, üzemórás, meghatározott üzemóránként cserélem amit kell, soha nem volt gond vele. Viszont hanem foglalkozol vele, nem tartod be a cseréket, akkor lehet akármelyik márka motorja, mindegyik tönkre megy, viszont nem önhibájából.
2015. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A haverokkal hobbi hétvégi endurozasra használnám inkább, ezért is választottam a 4T-t.

Mondhatni maximalista vagyok, tehát az a minimum, hogy 100%-ban van karbantartva a motor.

Jelenleg a KTM,Husqvarna, Yamaha márkákban gondolkodnék, ezért, aki tud írjon pár véleményt. köszi

2015. dec. 5. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a Japán motorokat javaslom. Azok általában megbízhatók pl: Kawasaki kx 450, Honda cr450, Yamaha yz 450, Suzuki rmz 450
2016. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!