Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér egy 2007es,1.4es...

Mennyit ér egy 2007es,1.4es budapesti munkába járós Volkswagen Polo? (részletek lent)

Figyelt kérdés

VW Polo 1,4, 2007-es, 102.410km, budapesti munkábajárós, vezetett szervízkönyvvel, törve nem volt, fényezve (Budagarage-ben), mert meghúzták az oldalát, klima van, gyári CD, elektromos tükrök és első ablakok, vonóhorog nincs, tetősín van, nyári gumi alufelnin, téli gumi acélfelnin, "ismert hibája nincs".


Mennyit érne?



2016. jan. 15. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Venni akarsz vagy eladni?
2016. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1,4-1,5 között - persze ha tényleg nincs komoly hibája.


De ezek a polok nagyon keményen túl vannak árazva, reálisan sokkal jobb vételek vannak ilyen árban. Ennek kapcsán ilyen áron eladni sem könnyű.

2016. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem értem, mi a különbség, ha venni akarok, vagy eladni. Más lesz az ár? Mitől?


1.2ért adják most. Csak néztem, hogy ennyiért egy 8 éves 1.6 civiket vettem jobb körülmények között, nem értettem, hogy ez miért ennyire drága?

2016. jan. 15. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert túl van árazva. Ne kérdezd miért, érthetetlen. 9 éves autót ennyiért komolyabbat lehet venni sokkal.
2016. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen 9n3-as Polo-m, nagyon jó kis autó, de veszettül tartja az árát, ez számomra is rejtély miért, mert azért adott kategórián belül nem egy űrtechnika.
2016. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!