Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet egy fűtőradi...

Mennyibe kerülhet egy fűtőradiátor cseréje?

Figyelt kérdés

Konkrétan a szerelési költségre gondolok.


Fiat Puntom /2002/ van.


20.000 Ft sok érte?



2016. jan. 15. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elég vidéken élek, van egy 93-as Swiftem, de nekem anno egy ilyem műveletért csak 2ezret kért el a szerelő munkadíjra. Plusz az alkatrész ára. Nyilván ha több időt kell eltölteni vele a munkadíj is több.
2016. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egész műszerfalat le kell bontani. Ha van gyakorlata az embernek akkor is 1 nap. Sok érte?
2016. jan. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodásként írtam, csupán tájékozódnék.
2016. jan. 18. 08:10
 4/6 anonim válasza:

Wolksvagen Polo 2004-esnél az autó csak kb. harminc km megtétele után kezdett fűteni, ami ilyenkor a téli reggeleken eléggé kellemetlen. A szerelő először termosztátra gyanakodott, de aztán módosított és azt mondta, hogy fűtőradiátort kell cserélni.

Berendelt egy újat, Hella fűtőradiátort, ami állítólag - elmondása szerint 17 ezer ft körül volt. Töltött az autóba állítólag fagyálló folyadékot is - bár nem tudom miért volt rá szükség -, így fizettem ma mindezért 40.000,- (Negyvenezer) Ft-ot. Kicsit szíven ütött, sokalltam az árat úgy, hogy márkakereskedéstől Schillertől vettem egy éve az autót. Ez van....

Majd kiderül, hogy reggelente melegszik-e az autó és amíg beérünk a gyerkőccel a suliig nem kell szétfagyni.


Budapest XIII. kerület Lomb utca Rozsnyai utca sarok autószervíz.

2018.02.08.

2018. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sok. Nehéz munka az.
2018. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erősen autó függő,van amelyik hozzáférhető helyen van és van ami a műszerfal mögött,ha az utóbbi akkor 1 nap azaz 8óra simán kell neki,de van hogy 2nap is.Én 50alatt tuti ki nem cserélném,az egész műszarfalat kibontani,vezetékek,órák,kapcsolók,légcsatornák,kormánykerék,légzsákok stb,baromi nagy meló..
2020. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!