Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire jó a dízel-benzin, meg a...

Mire jó a dízel-benzin, meg a VW-Honda ellentét?

Figyelt kérdés

Elhiszem,hogy ez a hülye gyerekeknél számít, de honnét jött, mi értelme van?

Én benzin párti vagyok, sok bajom volt a dízel autóimmal, de volt Golf dízelem, és egyszer egy Civices levillogott,aztán bevágott elém, én meg nem értettem,hogy mi van, azt hittem korábban vétettem ellene, csak nem tűnt fel.

Aztán később rájöttem,hogy csak egy egyszerű barmadékkal találkoztam.

Fel nem tudom,hogy mi értelme van ennek a gyűlölködésnek...


2016. jan. 17. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Ezt én se értem.

Eleve a dízel másra jó mint a benzines. A dízel annak éri meg aki sokat utazik, sokat megy autópályán. Nekem hiába mondja valaki hogy a dízel kevesebbet fogyaszt hogy ha én évente 5000km-t vezetek és 10-10 kilométereket megyek általában. Nekem így nem éri meg a dízel autó, lehet bármilyen nyomatékos meg bármilyen alacsony fogyasztású.


VW-Honda ellentét is hülyeség. Eleve Magyarországon sokkal kevesebb Honda van mint VW. A Honda sportosabb, a VW kevésbé.

Ez olyan mintha Merci - Jaguár ellentétről beszélnénk miközben alig van Magyarországon Jaguár.

2016. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nekem totál mindegy hogy benzin vagy dízel. Én a dízelt annyival tartom előnyösnek hogy hosszabb utakra takarékosabb és olcsóbb mert keveset eszik és lehet is vele menni. Nekem 1.7 Turbo dízeles G astrám van Isuzu motoros ami barmi tartós és az 5 év alatt semmi bajom nem volt eddig vele pedig 2 évig napi szinten használtam, utána apámmal elcseréltük, mert neki a Benzines Civicje nem alkalmas autópályákon hosszú távokra a fogyasztás miatt meg a G Astra az nagyobb is jobban tud bele pakolni. Nekem meg jó a Honda arra amire kell nekem az autó.


A barátnőmnem 3 as Golfja van az is jó kis autó dízeles szépen el lehet vele menni. Tényleg vannak VW-Honda ellentétek nekem pl egy kis takony gyerek beszólt hogy milyen az hogy egyik percben Hondával másik percben VW-vel járok. A barátnőm VW-je jóval kisebb mint a Hondám a barátnőm futárként dolgozik egy étterembe neki a Honda praktikusabb nekem a VW arra elég hogy elmenjek dolgozni meg tudjam intézni az ügyeimet. Amikor apámtól nagyritkán amikor elutazunk barátnőm szüleihez pár napra akkor G astrával megyünk a pályán mert éves matrica van rá meg kényelmesen elférnek a cuccaink meg amiket kapunk azokat is normálisan be lehet pakolni akkor egy rohadt szót nem szól egy ismerős se.

2016. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Arra jó,hogy itt az oldalon lehet vérre menően anyázni miatta,meg köpködni a másikét mert mint tudjuk az egy szar.......

Mindennek van elonye-hatranya,mindenki döntse el neki melyik való,de ahert mert az egyik mellett leteszi a voksát a másik még nem lesz automatikusan szar!!

2016. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos emberi jellem.
2016. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanazért, amiért bármilyen más, nem egzakt ellentét. Emberünk kompenzálni akar valamit és azt úgy teszi, hogy az autójával veri a mellét.


Nézd meg facebookon akármelyik ilyen autós "kemény legényt" és sok mindenre választ kapsz.

2016. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Van mivel elütni az időt, amikor nincs pénz tankolni :D
2016. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Óvodás lelkületű, jogilag nagykorú, jogilag döntés- és cselekvőképes debilek kedvenc szórakozása.


Felnőtt embernek ez nem ügy, nem is témáznak rajta.

Csak orbánviktori dimenziókban gondolkozva létezik az, hogy aki valamiről mást mer gondolni, az áruló, ellenség, el kell törölni, be kell tiltani...

2016. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert mind a kettő elterjedt és jó autó. Teljesen természetes a rivalizálás, ez az élet minden területén így van. Persze a Hondások gyakran a ló túloldalára esnek (hoppá, elárultam, hogy én sem bírom őket).
2016. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább azt írnám hogy dízel vs honda... Nézd meg a smokendsárm oldalt vagy csoportot fb-n, és megtudsz mindent...lassan 1 éve hondázok, semmi problémám nem volt a dízelesekkel :)
2016. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!