Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hyundai coupé-t...

Elewen kérdése:

Szerintetek hyundai coupé-t megéri venni?

Figyelt kérdés
Ugyèrtem mi a vèlemènyetek róla? 1.6fx vagy 2.0 l .... Megbízható? Kènyelmes? Nem túl drága ? Mit gondoltok róla? Nekekem tetszik

2016. jan. 18. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekekem is tetszik, mert egy elérhető árú autó, ami az NFS világából szabadult.

Az 1.6-os motor kicsi, arra jó, hogy elvigyen szép nyugodt tempóban A-ból B-be. A 2 literes dinamikusabb, de nem lesz tőle sportautó. Viszont kapsz egy 10 literes fogyasztást.

Belsőre szép, nekem tetszik a fémes, recés váltókar, és maga a műszerfal is. Hátul viszont rettentően szűk, és ráadásul gagyi, kongó műanyagból készült tároló van kialakítva.

Megbízható autó, ha találsz egy normális állapotút, bár kis hazánkban ez felér egy lehetetlen küldetéssel, ugyanis mindenki sportautónak használja, és hazavágják. Az ülés kényelmes, nekem nagyon tetszett, de nehéz kilátni belőle. Mondjuk én alacsony vagyok alapból is.

Nincs agyonbonyolítva a motortér sem, egy faék egyszerűségű erőforrás berreg benne, viszont strapabíró. Ha karban van tartva, akkor kivisz a világból.

Kinek mi a drága? van akinek ez megfizethetetlen már, van akinek csak aprópénz. Az biztos, hogy nehezen lehet eladni, mert nem sokan ismerik, és nincs rá nagy kereslet.

2016. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nepitelet.hu
2016. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen autóm, de mentem vele, mert haverom venni akart egyet, és mivel kezdő jogsija volt, én mentem el érte Olaszországba, hogy hazahozzam neki. Szépnek szép, de az én 190 centimnek és hosszú lábaimnak kényelmetlen. Az első ülést hátrakellet tolni, mögém ember nincs aki befért volna, fejem majdnem verte a plafont, a térdeim között meg volt a kormány, a váltás se volt egy kényelmes dolog, meg persze a földön ültem benne. Egy 2000 köbcentis modell volt, nem volt nagy ereje, mondhatni, hogy feleségem 1.8-as Alfa-ja jobban megy és messze kényelmesebb, pedig az sem egy magas autó. Ment az úgy ahogy, nagy élményt nem kell tőle várni, de A-ból B-be elvisz, bár nekem nem kellene a méretei és méreteim miatt.
2016. febr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!