Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 60/2 Jó a Keystone...

Simson 60/2 Jó a Keystone dugattyú?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 19. 22:12
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és a sima gyűrűt rá lehet rakni???
2016. jan. 19. 22:19
 2/10 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Ha jól emlékszem nem. Nem is nagyon lenne értelme rárakni. Egy esetet tudok elképzelni amiért kérdezheted - eltört a gyűrű. Külön meg nem tudtad megvenni.

Sajnos a legtöbb boltban nem beszerezhető külön a gyűrű méret szerint. Csak dugattyúval árulják. Így nekem is vennem kellett egy új szettet.

2016. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De szerinted jó a 60/2 ilyen keyston dugót rakni megéri ???
2016. jan. 20. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
hát egy sima felfúrt hengerben nincs túl sok értelme egy keystone dugattyúnak mert az kivan szélesítve oldalra a felömlőhöz viszont egy sima henger persely nem olyan széles de végül is baja nem hiszem hogy lenne a motornak ettől.
2016. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De tartósság szempontjából jó lessz ???
2016. jan. 20. 19:51
 6/10 anonim ***** válasza:
nem lehet rossz végül-is tartóssági szempontból nem hiszem hogy gond lenne vele
2016. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És még azt hallottam hogy szétudja baszni a persejt mert keményebb a gyűrű ez igaz ???
2016. jan. 20. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:
hamarabb eltudja koptatni elvileg
2016. jan. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 joco5582 ***** válasza:

Ritkán szoktam ellenkedni, de ilyenről hogy a gyűrűje hamarabb elkoptatná a hengert nem is hallottam.

Szerintem összemosódik azzal, hogy a keystone dugattyú plusz a trapézgyűrű jobban bírja a pörgetést, és a tulajok így is használják a mocit.Ha meg még rárakod az univerzális sportszűrűt, akkor kész is a képlet.


Az én tapasztalataim alapján, megéri a keystone. Sokkal jobban bírja a pörgetést, megragadásra nem hajlamos és tartós dugó. De el kell ismerni, hogy egy Ambika is teljesen jól ellátja a feladatát, ha nem akarsz nyélgázzal menni, jól be van állítva a motor.

Összességében érezni, hogy keystone van a mociba, főleg Ambika után.

2016. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
véleményem szerint ha meg van dúrba a henger akkor habkővel illik illeszteni a dugattyút a hengerhez és akkor sokkal kisebb az esélye annak hogy meg szorul. A króm gyűrűk meg azért elég kemény anyag és egy gyári perselyben elképzelhető hogy jobban kopik a henger de ha meg túl puha a gyűrű akkor meg az kopik valami hamar de így vagy úgy úgy valamelyiknek kopnia kell vagy mind kettőnek persze azért elmegy sok kilométert.
2016. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!