Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért járnak még sokan légzsák...

Miért járnak még sokan légzsák nélküli, gyenge karosszériáju autóval? Nem félnek benne?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A félelemnek mi köze ehhez? Én motorozok. Ott semmi nincs, nemhogy karosszéria. Mégsem félek.
2016. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Úgy hogy nem nagyon van zsé lecserélni az autót. Ennyi. Egyébként nem (attól) félnek szerintem. Ezelőtt 20-30 évvel akkor tiszta horror volt az autózás?
2016. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetően anyagi okokból.

Aki fél, ne üljön autóba! De még a félelemnél is rosszabb a biztonság hamis illúziója, amit 16 légzsákos, batár autók nyújtanak, meggondolatlanabb vezetésre késztetve ezzel sokakat.

Pedig azokban is meg lehet ám halni!


Egyébként meg aki csak a városban közlekedik, főleg a fővárosban, annak nincs nagyon mitől félni, mert a dugóban 10 km/órával araszolva legfeljebb a lámpaburája törik be ha nekikoccan az előtte haladónak.

2016. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De, én félek az ajtón is kilépni, hiszen a járdára hajthat bármikor egy kisodródott teherautó. De még a házba is bejöhet. Félek.
2016. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TheCruve ***** válasza:
76%
Akkor vegyél egy Tankot, abban csak nem esik bajod
2016. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Mitől féljek? Mész a pályán, szemből átugrat egy kocsi egyenesen a szélvédődbe. Teljesen mindegy hogy Q7 vagy Swift, mindkettőben meghalsz.

A kivédhetőt pedig védd ki hogy ne haljatok meg ;)

2016. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még ezt a kérdést?Találj már ki valami újat,mert már vagy huszadjára írod ki ezt a baromságot......
2016. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom erre van pénzük. Sokan járnának Ferrarival ha megtehetnék, de sajnos nem kívánság műsor.

Mikor autót vettem, mivel rengeteget megyek télen-nyáron direkt olyat kerestem amiben van 10 légzsák, ESP, ASR, CDC, stb. Nem felvágásból, de ha ne adj isten élesben szükség lenne ezekre, csak nem mindegy hogy ott van az autóban, vagy nincs.

2016. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
van egy 26 éves autóm és jelenleg nem vagyok olyan helyzetben, hogy le tudjam cserélni. Dolgozni viszont minden nap el kell menni, tehát ha félek, ha nem, akkor is légzsák nélküli kicsi autóval kell járnom. Nem elég akarni, nem mindenkinek van rá pénze és nem csak elhatározás kérdése a legtöbb embernek az autó lecserélése, egy átlag embernek egy éves fizetése minimum egy ilyen autó.
2016. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezektől félek. Hanem attól amivel nem tudsz mit kezdeni. Lehet 16 légzsákod, meg 70db 3betűs elektronika segéd a kocsiban, ha egy kamionsofőr 70-el elnézi a kanyart és pont te vagy a szembe sávba akkor halott vagy.
2016. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!