Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nyalják-falják sokan az...

Miért nyalják-falják sokan az Aprilia SR-eket?

Figyelt kérdés

Nem tűnt még fel, hogy a kérdések 80%-ában

az Apriliákban ez sz.ar meg az sz.ar?


Sok ismerősöm dobta az SR-jét mert mindig volt valami baja.



2015. nov. 24. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért látod ezt, mert rengeteg van belőle, a legtöbb sokat futott, így több az esélye, hogy probléma van vele.

És pont azért van ennyi, és azért futnak ennyit, mert nagyon jók. Én sem szeretem a felkapott autókat/motorokat, de el kell ismernem, hogy talán a legjobb robogó...Volt vagy 10-15 sajátom, de messze ez volt a legjobb. Kezelhetőség, futómű, tartósság, stb.

2015. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenki Aprilia SR-t és Yamaha Aeroxot vesz, mert az így megy meg úgy megy (és tényleg), aztán tuningolják össze-vissza, szaktudás nélkül, és persze hogy jönnek a gondok. A kínai robogókhoz hozzá se mernek nyúlni, mert abban egy csavart sem lehet rendesen kicsavarni, aztán persze hogy azok mennek.
2015. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy pl a pizzások mégis a Kymco-kat

használják ami taiwani motor.

Nem is értem miért?

Ha az Aprilia annyira megbízható akkor miért nem azokat használják kiszállításra? Meg az Aeroxokat?

2015. nov. 24. 20:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Kivéve a Scarabeo.

Mert azok még meggyilkolhatatlanok. :-D

2015. nov. 24. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Az SR sportrobogó, nem is tudsz hátra feltenni egy rendes pizzahordó dobozt...
2015. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert egy ugyanolyan állapotú kymco a töredékébe kerül egy srnek, kymcohoz minden sarkon van alkatrész, meg egy jani aki gyorsan megszereli, mivel nem egy extra a motorja néha napján jó bele az olcsó olaj is, városban ahol mennek max 50-65el tökmindegy milyen motort tesz tönkre az ember
2015. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha te annyi kilométert beleversz egy Kymcoba mint egy Apriliaba, és nem hullik szét vagy ragad meg akkor veszek neked egy új robogót. Pizzafutárként sr50-t használtam, napi 250-350 km körül ment évekig hiba nélkül, kötelező szervízekre elhordtuk és kész.


Nagyon sok Aprilia-t külföldről hoznak be hatalmas futásteljesítménnyel, amik 80%-ban nyélgázon mentek, tuningolva vannak, belekerültek az utángyártott dolgok amikről tudjuk hogy soha nem tudják azt hozni mint egy gyári stb stb. Ennek ellenére mennek mint a golyó aztán kiadják magukat, egy normális szerelő rendberakja, felújítva és utánna évekig használod.

2015. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!