Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kamerát érdemes rendeln...

Milyen kamerát érdemes rendelni motorra?

Figyelt kérdés
Sisakkamerára gondoltam. És nem gopro3-ra, hanem valami olcsóbba, ami azért jó minőségű felvételt készít. Köszi!

2016. jan. 20. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Barátommal mi is nézegettünk sokat és 99% hogy SJCAM SJ400 Wifi lesz. 26-28k körül van ami baráti is nagyon jó felvételeket csinál!

Találni fogsz biztosan 21-22k körül, de az csak másolat, nem eredeti!

https://www.youtube.com/watch?v=YA9oGLMc874

2016. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet, márcsak azért sem, mert nem engedélyezett a használata.
2016. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"A Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóságának álláspontja alapján jelenleg nincs olyan hatályos jogszabály, ami kimondottan engedné, vagy tiltaná a kamera elhelyezését a gépjárműben, ezért a kamerával történő megfigyeléssel összefüggésben a 2011. évi CXII. Infotv. rendelkezései alkalmazandók. Eszerint a rögzítés és az otthoni felhasználás kívül esik a hatóság hatáskörén. Elvileg tehát bárki kamerázhat az autójából, de a felvételek nyilvános megosztása személyiségvédelmi kockázatokat rejt és eljárást vonhat maga után, ugyanis jogi szempontból e két tevékenység élesen elkülönül." - Magyarországon!
2016. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kamerázhatsz Magyarországon, de ne tedd közzé a felvételeket (vagy takard ki az arcokat és rendszámokat).


Én Mobius ActionCam-et használtam sisakon. Ez jóval kisebb, mint gopro és társai, mindemellett HD minőségben vesz. Az aksi okozhat gondot (kb 1 órát bír). Jó szoftver támogatása van és sokan használják.

Most az autómban van szivargyújtóra kötve. A motoron egy kínai kamerát használok, ami előre és hátra is rögzít (mondjuk VGA minőségben csak).

2016. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A mobiust honnan érdemes venni?

Én is gondolkodtam ezeken az sj4000-eken, az ebayről venném mert ott fele az ára, csak annyi a para, hogy kb nulla a garancia (van rá valamennyi de a visszaküldés gazdasági totálkár). Van valakinek ebayes sj4000-rel tapasztalat?

2016. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 alatt nincs? :D Nem muszáj 1080p hd-ban rögzítenie 60 fps-el. Aliról 30 körül már nagyon-nagyon jókat lehet rendelni, csak ugye a gari... :D
2016. jan. 20. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem a wifi nélküli sj4000-ek 20 alatt vannak itthon is.
2016. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de wifi nélkülit hol lehet kapni? Mert én már keresem egy ideje, de nem találtam. :D
2016. jan. 20. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szabad ebayről venni, mert mint mondtam HAMISÍTJÁK!

Wifi nélküli: [link]

2016. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!