Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen dokumentumok/engedélyek...

Milyen dokumentumok/engedélyek kellenek ahoz, hogy egy európai nagyvárosban Uberezzek?

Figyelt kérdés
Angol vagy spanyol nyelvterület, elsősorban London, Madrid, Barcelona... Milyen engedélyekre van szükség, illetve milyen a megitélése az Uber sofőröknek?

2016. jan. 20. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom neked Madridot és Barcelonát... 2014ben az uber felfüggesztette a spanyolországi működést, mivel betiltották :D


Londonban viszont egyelőre működik az uber:

[link]

2016. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt leírják: [link]

[link]

Meg kell felelni az adott ország személyszállításra vonatkozó törvényeinek is.

Magyarországon ez van: [link]

Tőke kell hozzá.

Mert kell egy 10 éves kort nem meghaladó autó. Itt biztosan arra gondoltak, hogy néhány évig überkedni fog a jelentkező és ha valaki egy 10 évessel kezdi el, akkor még akár 15 éves koráig is elfogadható állapotban marad, ha karbantartják.

Kell egy szállás, ahol laksz. Arra is gondolni kell, mi van ha nem jön be. Az uber díjai alacsonyabbak, mint a taxié. A többet kell dolgozni ugyanannyi pénzért. Egy nagyvárosban ahol nem tiltották be, vagy nem korlátozták, sok az uber sofőr. Ezért nem garantált, hogy elég lesz a megélhetéshez csak az uberre támaszkodni. Valószínűleg sokan csinálják másodállásban.

2016. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Spanyolországról nem is tudtam, akkor ott lehet nem érdemes próbálkozni :D

Igaziból csak egy nyár erejéig gondoltam ezt csinálni, azért ezeket a városokat írtam mert valamennyire ismerem is őket, talán Londont a legjobban.

2016. jan. 21. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!