Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha hajnalban 5 óra felé...

Ha hajnalban 5 óra felé átmentem egy nagyvárosban a piros lámpánál nagy esély van rá, hogy megbüntetnek?

Figyelt kérdés
Lehet esetleg kamera valahol?
2014. szept. 11. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha kocsival mentél át és szőrözni is akarnának, akkor a kamerák segítségével meg is tehetnék. Ha van kamera.

Ha biciklivel vagy gyalog tetted, az arcod sem igazán beazonosítható, akkor nincs mitől tartanod. De ez várostól is függeni szokott hogy milyen kihágásokért szőröznek. Az én városomban naponta átmegyünk a piroson gyalog vagy bicajjal, néha véletlenül a rendőrök szeme előtt is. Akkor mindegyikünk elfordul, nem láttuk egymást és kész. De jártam már olyan városban ahol még a nappal segédmotoron kiégett izzó miatt is megbüntettek.

2014. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon remélem,hogy megfognak és az összes hozzád hasonlót is.
2014. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De mégis melyik városban és melyik kereszteződésben?
2014. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Remélem megbüntetnek!
2014. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

25 éve vezetek és még soha nem mentem át piros lámpánál.

Ment előttem egy busz lefulladt, majd újraindult már későn vettem észre, hogy piros lett a lámpa, takarta a magas busz.

2014. szept. 11. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Így már más.
2014. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval 25 év vezetési gyakorlattal eljutottál odáig, hogy ha takarja a busz akkor nem számít, akármi is legyen mögötte. Gratulálok :D
2014. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bubuka508 ***** válasza:
Bevégezted!
2018. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt végül is bűntetés, azóta is balesetmentesen vezetek.
2018. jún. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!