Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a következménye ha megálita...

Mi a következménye ha megálitanak a rendőrök eggy yamaha tzr50-el. (Am jogsim van és 14,5vagyok)?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkéri a papírjaidat, a motor adás-vételijét és a biztosítási kötvényt, rádión lekérdezk nincs-e körözés. Ha nincsmegköszöni, visszaad mindent, és elköszön.
2016. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Semmi.

Jogsid van, a motor 49,7 ccm, tehát abba a kategóriába tartozik, amire érvényes a vezetői engedélyed.

Ha a motor papírjai ( adás-vételi, biztosítási matrica) rendben vannak, a jogsid nálad van, nem vagy piás, a motor műszakilag alkalmas a közúti közlekedésre, akkor a rendőrök köszönnek és további jó utat kívánnak.

2016. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem akartam ismételni az 1.-est, csak amíg írtam a választ nem láttam, hogy már más válaszolt!
2016. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az nem baj hogy a motor tervezett végsebessége 45 helyett 90km/h körül van?
2016. jan. 21. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Kicsit csuklóztatnak, oszt jónapot.
2016. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oks xd
2016. jan. 21. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, a rendőrök sem hülyék, tudják, hogy alig van 50es motor, ami megfelel a f asz magyar kresz szabályoknak. 50es motornál csak azt nézi a rendőr, hogy tényleg 50ccm legyen, biztosítás, adásvételi, bekapcsolt bukósisak.
2016. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!