Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio II 1.4 16v...

Renault Clio II 1.4 16v vélemények általánosságban?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék vásárolni a közel jövőben és szemezgetek a clioval,vagy maradjak a jó öreg japán vonalnál?

2016. jan. 22. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szuper kocsi(nekem több is volt, olyanra ne hallgass, aki még nem is ült benne...). Nagyon jó futómű, könnyű kezelhetőség, sok extra. Baja nem nagyon lehet! Alkatrész dögivel.

Az 1,4 16v motor meg az egyik(szerintem messze a legjobb) legjobb a hasonlók közül.

Még annyi, hogy ha fiatal vagy, próbálj Tech'Run-t keresni, az a legtutibb!

(Ja, voltak másfajta autóim is, most is mások vannak, nagyon sok hasonlót vezettem/próbáltam)

2016. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A családba van egy 13 éves Renault Thalia 1.4 16v semmi baja innen gondoltam hogy a Clio is jó,nekem nem kell akkora .Állítólag a váltó elég lötyögős,de gondolom szokás kérdése
2016. jan. 22. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1.4 16v szerintem a Renault egyik legjobb motorja, mind megbízhatóság mind fogyasztás szempontjából. 400-500 ezret simán elmennek,ugy hogy ne kelljen hozzanyulni.
2016. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Clio amúgy jobb minőségű mint a Thália, a belső kevésbé zörög, jobb anyagokból van osszerakva. A thaliat Törökországban csapjak össze, és sokkal gyengébb anyagokból. De a motor ugyanaz, a 98 lóerős motor egy cliot meg már szépen fog mozgatni
2016. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat....igazából most van egy 1.2 es b corsám,de nagyon megbántam olyan mint egy lajhár,bár ez az én hibám nem néztem utána rendesen,amúgy eddig evvel sem volt probléma,de benyalja ez is nyáron 6-7 et most többet is...és ahogy írjátok ezt a kis cliot a 98 lovacska meg is hajtja rendesen
2016. jan. 22. 13:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Legnagyobb különbség szerintem a futóműbeállítás, a Clio sokkal sportosabban mozog(nem húzza a nagy far sem). Főleg, ha Tech'Run, vagy Tech'Road(bár az csak 1,2 16v vagy 1,9 dti volt) szériát találnál.

Nagyon tudja repíteni a max 1000 kilós autót ez a moci.

2016. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én megvagyok vele elégedve. Kényelmes, a futóművét én is csak dicsérni tudom, stabil a kanyarokban is.

Nekem 1.2 16V van és azt olvastam róla hogy megy úgy mint más gyártók 1.4-es motorjai de még nem vezettem 1.4-es kisautót.

A teljesítménye nekem megfelel. Állítólag az 1.2 16V a legjobb választás de tény hogy az 1.4 16V gyakoribb.

2016. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rönópárti, de a Clio valóban jó választás lehet.
2016. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tech runom van imádni való, pörgős nem gond vele előzni 80nál simán visszalehet raknk 5ösből 3asba aztán mint a golyó úgy megindul :)
2020. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!