Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 91-es renault cliom...

Sacoka0001 kérdése:

Van egy 91-es renault cliom ki cseréltük a motort egy 95-ös évjáratu szintén 1.2 enrgy beraktuk nem indult! Aztán átraktuk a fötengely jeladót 1 pöcre beindult járt egy 5 percet és leállt! Mi a baj?

Figyelt kérdés
Azóta nem indul lemerült az aksi is felraktam töltöre ujra megpróbáltam és beindul majd 5 percet jár a motor majd leáll és nem lehet beinditani mi lehet a baj? Jelzem a motor a másik autóban tökéletesen müködött!

2016. jan. 21. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Motorvezérlőt is átraktátok? Gondolom nem, mert az csak a saját immobilizerével működik együtt. Csak sejtem, hogy lesz még mit csinálni.
2016. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt nem de ha azt átrakjuk azt át is kell kábeleznünk ugye?
2016. jan. 22. 07:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak tipp volt. Nem biztos, hogy kompatibilis a két motor vezérlője, viszont csak az immoval együtt működik, vagy azt is össze kell tanítani. A kábelezés lehet, hogy passzol, csak a vezérlés nem biztos.

De csak tipp.

2016. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
átraktuk a motorvezérlöt csak magában a csatlakozás az egyezik ráadom a gyujtást és nem szivja a benzint és nem indul!!
2016. jan. 22. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!