Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a csomagtartó...

Mi lehet a baja a csomagtartó nyitásának (Seat Cordoba,2004-es)?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az autó nemrég került hozzám.Az lenne a kérdésem,hogy a csomagtartó nem nyílik ki rendesen.Ha felhajtom a "Seat"-jelet,nem tudom kinyitni vele a csomagtartót.Csak kb minden 4-5. próbálkozásra. Kérdezném,hogy ez mechanikai probléma lehet vagy valami elektronika(ha esetleg elektronika oldaná a felnyitást)? A központi zár alapból oldja a "zárást",de mégis csak sokadik próbára tudom felnyitni a csomagtartót. Ez mitől lehet?

2016. jan. 22. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Az embléma alatt van egy kulcsnyílás, két állása van, egyik állásban nyitja a központi zár a csomagtartót, másik állásban csak kulccsal nyitható a csomagtartó. (Ez egy biztonsági megoldás, hogy piros lámpánál nem vegyék ki a csomagokat)


Persze az is lehet, hogy a rudazaton kell állítani.

2016. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*ne vegyék ki...
2016. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jan. 22. 20:26
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy ha nyitva van mind a 4 ajtó és hátramegyek,felhúzom a jelet,nem nyílik...majd újra és újra... és kb a 4. felhúzásra kinyílik. Olyan mintha a központi csak akkor engedné el. Vagy magával a felnyitójával van valami baj,nem tudom.

De köszönöm a választ!!

2016. jan. 22. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor állíts rajta.
2016. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!