Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki meg mondaná mennyit...

Valaki meg mondaná mennyit fogyaszt egy Opel Corsa 1.2-es?

Figyelt kérdés
Város között és hosszúba is
2016. jan. 22. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A spritmonitor vegyesben 6 liter környékére hozza az 1.2 C Corsa átlagát.
2016. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mosqu!to ***** válasza:

Hali!


Nekem volt anno egy 1,2-es G Astrám,amiben elvileg ez a Corsa motor volt és annak a vegyes fogyasztása: 5,5-6 liter! Nagyon baráti motor.

2016. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 1,2-es C Corsám van, városban olyan 7,5 en vagyok agresszívabb hajtással
2016. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, hogy mennyit eszik egy autó, (motor állapota, vezetési stílus,abroncsok), de szerintem az 1,2 -es Corsától 6 - 7 L -es fogyasztas brutál rossz. Az én II -es Xsaram 1,6 -os 110 LE motorral 6,5 -et eszik város / országút vegyesen, mondjuk ez karban is van tartva. Ha megy a klíma akkor felmegy a fogyasztas 7 -re. Dinamikusan vezetek ( szerintem nem, de akik ülnek mellettem ezt mondják). Mondjuk érdekes, de az 1,4 -es benzines II -es Xsara is többet eszik, mint az 1.6 benzin.
2016. jan. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyebként van egy 1,5 -ös benzines 10 éves Civic a baráti körben, VTEC - E motorral, az simán elmegy 6L alatt ha ésszel használja az ember.
2016. jan. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!