Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek egy 1998-as...

Balázs1666 kérdése:

Mi a véleményetek egy 1998-as Husqvarna sm610s-ről?

Figyelt kérdés
most gondolkozom egy ilyen befektetésben de nem tudom ,hogy milyen teljesítmény szempontjából ,hogy lehetne + lóerőket kihozni belőle stb.Tehát minden érdekelne amit tudtok róla.

2016. jan. 23. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Öregapám favágó volt, kapott egy ilyet az amerikaiaktól. Azt írták vele napi 10-12 m3 fát ki lehet vele termelni. Kiment az öreg az erdőbe, egész nap hajtott, 6 m3 fa. Kiment reggel korbábban egész nap mint az őrült fágta vele a fát, 8 m3 fa. Írt az amerikaiaknak, hogy mutassák már meg hogy kell vele 10 m3 fát kivágni. El is jöttek hozzá a gyárból, beindítják a fűrészt, mire az öreg: -Mi ez a zakatolás?
2016. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kitűnő supermoto. Bivaly erős és szerintem egy megfelelő kipufogórendszerrel lóerőket nyerhetsz és nem utolsó sorban a hangja is ütős lesz...
2016. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!