Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek ezekről az...

PooNee kérdése:

Mi a véleményetek ezekről az autókról? Audi/Bmw/Vw

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állokJó és Rossz tapasztalatokat egyaránt szeretnék válaszul! Nekem a legfontosabb a megbízhatóság, sokat járok hosszútávon! Másrészt pedig a fenntartási költsége!

Három autó jöhet szóba nálam, mindegyik kézi váltós, 2006-tól újabb és sedan, ezekről szeretnék véleményeket kapni!


Audi A4 1.9 TDI

Bmw 320D E90

Vw Passat 1.9 TDI



2016. jan. 23. 12:30
 1/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én ezekről pont tudok véleményt írni!


Nekem most egy E90-es 320D-m van a 163 lovas.


Nálam a BMW eddig a tuti sokkal sportosabb mint egy hasonló Audi és igazi élményautózást nyújt.


Amúgy számomra fura, hogy pont egy 1.9-es Audi-val veted össze, nekem volt Audi-m igaz nem A4 csak A3 de az enyémben 2.0 PDTDI motor volt 140 lovas, nah azt is megeszi reggelire a BMW 2 literes dízel motorja minden szempontból.


Így érthetetlen, hogy lehet egy legalább 160 lovas BMW 2 literes dízel motoros autót összehasonlítani egy kb 100-115 lovas 1.9-es dízellel.


Amúgy ha nem szempont a lóerő és a sportosság az Audi pl sokkal elegánsabb beltérre mint a BMW.


A VW Passat-ról nem tudok véleményt írni, de motorilag ugye kb egy és ugyanaz mint az Audi.

2016. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

A választásom az 1.9 megbízhatósága miatt volt, eggyértelmű hogy ott a lóerő külömgség, de ez igazából engem nem annyira zavar! Az lenne a legfontosabb, hogy megbízható legyen és fenntartási költsége ne a csillagos eget verje!

2016. jan. 23. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Az A6-osok 2.5 TDI motora nagyon megbízható még.
2016. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják igaz, de sokan nem jó véleménnyel vannak róla! Másik problémám a dologgal, hogy nem annyira szeretnék A6-ot, ha mégis akkor pedig nagyon ritka a Sedan A6 2.5 Tdi!
2016. jan. 23. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:

"Az A6-osok 2.5 TDI motora nagyon megbízható még"


Oh,tényleg?!Mesélj még.........

2016. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van kettő ilyen, egyikkel sem volt még semmi gond pedig meg vannak kérdezve, azonkívül sokan mások is dícsérik. Mit meséljek még?
2016. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2.5 tdi egy betegágy, messzire kerülendő.
2016. jan. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kőhegy válaszával értek egyet.
2016. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"2.5 tdi egy betegágy, messzire kerülendő"


Tudom, nekem is sokan mondják, de hát mondom, hogy én nem történeteket hallottam róla, hanem használom rendszeresen és semmi gond, szóval nem fogom szarozni. Lehet csak szerencsém volt vele, kitudja. :D

2016. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!