Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Jackson666 kérdése:

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről 2 autórol? Szeretnék 4 es golfot venni de csakis tdi-t.melyiket vegyem? Fekete vagy a kék?


[link]



[link]


2016. jan. 23. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első sokkal jobban tetszik. Csak hát 250k km az nem kevés! Viszont ha minden igaz az még nem PD, hanem a "klasszikus" adagolós, ami kivisz a világból.

Én is 4-es golfban gondolkozok, de inkább 150Le változat felé kacsingatok, viszont az mind PD. Ha abban PD elemeket kell cserélni, akkor kb a gatyám rámegy.

2016. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a sima tdi-ben is meglesz csak az alkatrész az autó vételárának a negyede minimum!

750e ft-ba könyörgöm,ne világot megváltani akarjunk.

Ha mindenképpen "versenyautó occón 7 literes fogyasztással" akkor ne arra ,hogy csili vili fényezés, "éndzsöl ájz" led lámpákkal legyen,hanem menj arra,hogy oké fújni kell,lakatolni ,de a turbo akkor legalább ne sipoljon.

2016. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerősöm vett egy olyat mint az első.

Nagyon menőnek érzi magát, 1.2 millába van neki a 750-ért vett Golf és még légkondi sincs benne.

Rohadtul túl vannak árazva és a fejed fogod verni a kormányba a 40 fokban nyáron.

2016. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
képek alapján inkább a fekete, az jobb állapotúnak tűnik. A kékben a vezetőülés már cserélve lett, más színű mint a többi. Szóval abban sem 250ezer km van, hanem inkább 2-szer annyi
2016. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Netán irigykedsz rá? Ez már a második kérdés, ahova kiírod ezt. Képzeld el, nem mindegyik Golfot adták légkondi nélkül. Rengeteg 3-masban is van már.

2016. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5: igen irigykedek most lebuktam.

Amúgy ez ilyen 25 éves kiadás és amit láttam idáig abban egyikben sem volt légkondi.

2016. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy valaki nem azért vesz autót, mert van benn légkondi. Szerinted miért van rengeteg embernek E30-as BMW-je? Az egy klasszikusnak számít, és azért veszi, mert élvezet vezetni, és nem Suzukival jár, mert abban van klíma...
2016. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Az oké. De egy Golf 4 mióta klasszikus? 750-ből nem csak Suzukit lehet venni. 1.2 millából meg pláne.
2016. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!