Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H - autószerelők,...

Opel Astra H - autószerelők, tulajdonosok, akárki, milyen tapasztalataitok vannak róla?

Figyelt kérdés
Ilyen autót szeretnék vásárolni, de sajnos az ismerőseim körében senki sem rendelkezik ilyennel. Benzines, 1.6-os változat érdekel, de meghallgatok/elolvasok bármit, ami H Astra :) Nagyon szépen köszönöm!

2016. jan. 23. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van már 4 éve, csak az enyém dízel. Van néhény jellemző típushibája, de egyik sem komoly. Kábelmegtörések, kontakhibák jellemzően. A toronyszilent szinte mindegyik H Astrán rohad már pár éves koruktól (az első teleszkópok tetején ha a motortérből ránézel a fekete dugók alatt akkor látod).

Benzineseknél a trafósorral szokott gond lenni. 1.6-osnán, az újabb 116 lovasnál a vezérlésmódosítóval szokott még előfordulni valami gubanc, de részletesebben nem tudom, nem volt ilyenem.

Van sok fórum ahol a típussal foglalkoznak. Pl a Facebookon is van Opel Astra H Hungary csoport, ami elég aktív.

Egyébként szerintem nagyon szép autó, nekem még mindig nagyon tetszik. Mikor autót kerestem, nem volt kérdés, hogy csak ez a típus érdekel. Kényelmes is, praktikus is, biztonságos is, főleg a jobban felszerelt példányok. Már igazi modern autó. Én is nehezen válok meg tőle, pedig az enyém már betöltötte a 10 évet. Lassan időszerű lenne fiatalítani.

2016. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1.6-os Opel Astra H Twinport tulaj vagyok, véletlenül esett rá a választás, de nem bántam meg. Én főleg városban használom, de ha valamiért országútra/pályára kell menni, ott is jól teljesít. Mondjuk én nem tolom neki ezerrel, nem vagyok száguldozós típus. Nyáron klímával és + 3 emberrel is be lehet vállalni az előzést vele, nem úgy mint a régi kocsival :( A sebváltójától nem vagyok elájulva, néha egyest, hármast nehezen veszi be, de már megszoktam.
2016. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!