Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezen mi kerül ennyibe?

Ezen mi kerül ennyibe?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt a használauto.hu 1 milliárd 291 millió firnots hazsnált bugatti veyron. Ez 1 milliárd 500 millió frointba kerül?, Mi kerül ezen ennyibe? Amugy nagyon jól néz ki én szerintem. 1 milliárd 500 millió :D [link]
2016. jan. 24. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menny aludni, mert holnap ovi.
2016. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az embléma az elején.
2016. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tetszik, megyek is megvenni holnap.
2016. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vajon mennyi ideig tartott, amíg a nullák számolgatásával megállapítottad, hogy milliárdnak kell ejteni? :D
2016. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vasazó kisebbségiektől hallottam: Tezsvír! Összegyűlt sok zsé megyek osz veszek Merdzsót. Há Búgáttit vegyél! Mer a Búgatti a csájékat bebúgati. Alig tudtam visszatartani a röhögést.

Kis sorozatban gyártották kézi összeszereléssel és a legerősebb utcai széria sportautó. Olyan nagy név , mint a Ferrari.

2016. jan. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg! A kis darabszám miatt drága. A fejlesztési költségek miatt nem épp kifizetődő az ilyen modellek gyártása, hát még a vásárlása. Effektuve ebben a kocsiban sem kerülne sokkal többe a cucc, amiből összerakták, mint egy csúcskategóriás kocsiba, csak ugye mivel keveset csinálnak belőle, így nem fedezi a fejlesztési költségeket az a párszáz kocsi, amit legyártanak belőle. Még így sem, h ennyiért adják.
2016. jan. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó befektetés volt ám a Bugatti, jelenleg nem gyártják, és most használtan sokkal többért el lehet adni, mint amennyiért vették újonnan. De azért messze nem ér annyit, szerintem ezt valaki csak úgy kitette, hogy legyen a hahu-n is másfél milliárdos autó, de nem messze nem ér ennyit.


Amúgy, jó hogy szervíkönyves és nemdohányzó, de látom nincs odaírva, hogy orvos hölgy tulajdonos 4-dik autója, aki csak minden második hétvégén veszi elő, hogy megnézze a 3 km-re lakó unokákat, úgyhogy startból nem kéne. :D

2016. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!