Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek miért kerül...

Szerintetek miért kerül ennyibe ez az autó?

Figyelt kérdés

[link]


Hosszú műszaki, többihez képest "kevés" kilométer, megkímélt belső, sok extra, többihez képest fiatal, ráadásul szervízkönyes. Tegnap még 650.000-ért volt fent, ma már csak 570.000. Miért lehet ennyire sürgős?

Mi a buktató? 2000 utáni faceliftelt első generációs Avensiseket ilyen állapotban nem találni 700.000 alatt, ráadásul azok nem is szervízkönyvesek, és sokkal kevesebb műszaki van rájuk.


2016. jan. 20. 15:44
 1/2 joco5582 ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi meglepő, ha valaki el akarja adni az autóját nem csak hirdetgetni, akkor havonta\hetente\naponta engedni kell belőle.

Mármint meghirdeti egy magas áron, úgyis alkudnak, aztán ahogy az érdeklődők nem jönnek úgy látja hogy ennyiért nem megy el - így enged. Amelyik áron elkezdenek izzani a telefonok ott már lehet tudni, hogy valaki már elviszi.


Az egy másik kérdés, hogyha jóval piaci ár alatt árulja. Nincs ingyen vacsora, ott valami nem ok. Viszont az is igaz, hogy íróasztal mellett nem igen érdemes kombinálni, meg kell nézni, beszélni kell vele ilyesmi. Meg én rá szoktam direkt is kérdezni, miért árulja ennyiért és milyen hibák vannak. Nyilván valamihez képest vette az árat. Az ilyen, hogy én mindíg megkímélten használtam nem sokat számít se azt, hogy cseréltem olajat, meg fékbetétet. Az alap, mármint hogy van felfüggesztés, fék, kormány, meg olaj :)

Remélem segít

2016. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sürgősen kell a pénz. Tartozás, vagy külföldi munka miatt. Csak nem írja ki, miért sürgős neki eladni. Vagy örökölt autó és minél hamarabb kell neki legalább félmillió és tojik arra, ha az autó értéke amúgy nagyobb lenne. Nagyon ritkán, de vannak ilyenek, akiknek sürgősen kell a pénz és igen jó áron leeht megszerezni tőlük.
2016. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!