Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 50ccm endurot ajánlanát...

Melyik 50ccm endurot ajánlanátok városba és crossozásra? És mi véleményetek az Aprilia Rx 50 ről?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Crossozásra cross motort használnak, egy enduro abszolút nem alkalmas rá! Az RX50 nagyon jó kis motor. További 50es endurok:

Yamaha DT, Derbi Senda, Rieju RR és MRX, Suzuki RMX, Keeway X-Ray és TX

2016. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező nem profi cross-os, szóval elég neki az enduro eleinte, azzal is fosni fog egy normális pályán. Az RX nagyon jó motor.
2016. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jah, ezt a fosás dolgot csak azért írtam, mert nemrég egy csaj fikázott, hogy én enduro-val motorozok a cross pályán, megelégeltem és felültettem hátra, odatekertem az enduro-nak, a második körben már éreztem a szarszagot a hátam mögül. Nem voltam köcsög és a kijáratnál nem tettem le a csajt, hanem elvittem haza, mivel nem messze lakom a pályától, hogy tegye magát tisztába, ne lássák a többiek, hogy járt.
2016. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!