Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy futómű kb. hány kilométert...

Egy futómű kb. hány kilométert bír ki?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
MINEK a futomuve, joember? Trabant? IFA? Scania vontato? Normalis aszfalton, vagy a roman utakon?
2016. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1- és 1 000 000 - között.

Ez szerinted értelmes kérdés?!

Milyen autó, milyen futómű, milyen vezetési stílussal, milyen igénybevétel mellett, milyen rendszeres karbantartással, milyen kopó alkatrész csere számít már nem "kibírásnak" ( pld. én Suzuki Splashen stabilizátor rúdat cseréltem kb. 60 000 Km. után. Az egyik még bírta volna, de a másik bármikor megadhatta volna magát - akkor nekem eddig bírta a futómű?)

2016. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván az átlag emberek átlag autóira gondolok átlag felhasználás mellett. Nem 200-al tolatva driftelő barkasra, és nem is forma 1-es autókra, meg egyéb szélsőséges dolgokra.
2016. jan. 27. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Átlagos autókon 100-150 ezer km-ig hozzá sem kell nyúlni semmihez, de van olyan, ami 300 ezret is elmegy. Általában a rugókat kell cserélni először. De vannak olyan autók, pl VW Passat, vagy Audik, ezeknek soklengőkaros futóművük van, és nagyon érzékenyek a rossz utakra. Ha ehhez párosítol egy 19-es felnit, akkor 20 ezer kilóméterenként lehet cserélni a lengőkarokat. És nem kirívó eset, mert sok ilyen van az utakon. De ha ezeken is normális felni van, és nem bombázott utakon mész vele, akkor 60-80 ezret is elmennek gond nélkül.
2016. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nyilván az átlag emberek átlag autóira gondolok átlag felhasználás mellett. "

Na de akkor ezt írd ki a kérdésben - bár még úgy sem lenne értelme, mert mi neked az "átlag" ezekből!?

2016. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na hát ezzel aztán "átlag emberek átlag autóira gondolok átlag felhasználás mellett. " ismét ki lettünk segítve........de felhívtam az ezo tv-t és ott azt mondták 244531km-et bír!!
2016. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Citroen Xsara II. 1.6 16V -ről tudok nyilatkozni, 175 000 km -nél kellett először a futóműhöz nyúlni, ki kellett cserélni 2 db lengőkar szilentet, 2 db menet stabilizátor pálcát és be kellett állítani a futoművet. A két hátsó féktárcsa is cserés volt ezzel egyidőben. Átlag magyar utak, normál használat. Amúgy tényleg értelmetlen a kérdés.
2016. jan. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!