Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Letörtem a Suzuki swiftem bal...

Letörtem a Suzuki swiftem bal visszapillantó tükröm hátlapját. Mennyibe kerül venni egy újat és megcsináltatni?

Figyelt kérdés

A hátlapja lepattant és az a pöcök, ami fogja az letört róla, a tükör egyáltalán nem sérült, viszont az elülső részén a műanyag szintén sérült. A visszapillantó egyébként, olyan szempontból teljesen oké, hogy a tükör nem tört be és nem mozdult el!

Mit kell rajta cserélni ilyenkor az egészet, vagy csak lehet a műanyag részét? És kb. mennyi lesz?


2016. jan. 28. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elektromos tükörről van szó akkor nyilván drágább de én G astrához utángyártottat 8 ezerért vettem egy sarki autós boltban szerintem swithez sem sokkal drágább. Annyi gondod lehet hogy színre kell majd fújnod vagy valami tehát hozzá a festéket ha ki kell kevertetned az már nem olcsóság. De ha van közeletekbe egy bontó akkor ott szinte 2-3 ezerért is leszerelnek neked egy olyat aminek semmibaja. Márkaszervizekben ne érdeklődj ilyenekről mert 3x annyiért szereznek neked eredeti gyárit ami semmivel se eltérő az utángyártottól. Interneten is nézelődj biztos találsz rá megfelelőt. Lényeg hogy az autód évjárata és üzemanyag típusa alapján keress rá vagy szűrd a keresést mert lehetnek eltérések.
2016. jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Újfajta Suzuki Swiftem van, vagyis az is van már 9 éves, de a lényeg, hogy nem a régi fajta. És sötétkék színű. Ezeket a bontókat megnézem, ezek jó megoldásnak tűnnek.
2016. jan. 28. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:

unixauto.hu

Kb 5000-ért pedig fújják

2016. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mondjuk az unix-nál inkább eredetik vannak, elég masszív áron.
2016. jan. 28. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az tükörmozgató mechanika is rendben van akkor fillérekért veszel egy visszapillantót bontóban.

Felszerelni meg kb bárki fel tudja. Talán még te is.

2016. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!