Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne ha újra...

VariGyapi kérdése:

Mennyibe kerülne ha újra forgalomba helyezném?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet, hogy az autómat kivonták a forgalomból mert nincs rajta kötelező biztosítás - amit nem értek hogy lehet, egyetlen értelmes válasz az hogy elsiklottam a csekk fölött... de nem ez a lényeg. Ha újra forgalomba szeretném helyezni ( 86 KW-s autóról van szó ) milyen költségekkel járna ?

#forgalomba-helyezés
2016. jan. 29. 09:43
 1/2 TheCruve ***** válasza:

Kivonták forgalomból?? Azt meg hogy? Én 5éve nem használom a ladámat de nem tudom kivonatni forgalomból csak ideiglenesen, amit félévente hosszabbítanom kell (2300FT).

Ha véglegesen ki akarom vonni akkor el kell vinni bontóba, és ott adnak igazolást 10.000 ruppóért...


Szal nem értem neked hogy vonták ki forgalomból...


Az hogy nem fizetted be a csekket nem azt jelenti hogy megszünt a biztosítás...


Ha újra kötsz rá, akkor ki kell perkálnod az elmaradást...

2016. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Forgalomból a biztosító nem vonhatja ki a kocsit, sőt ha üzemben tartói szerződés van, az üzemben tartó sem vonathatja ki a forgalomból csak a tulaj. Ha nem fizetted a biztosítást akkor szerződést bontanak Veled és nem járhatsz a kocsival.


Szerintem Te valamit nagyon félre érthettél...

2016. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!