Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi időn belül kell forgalo...

Mennyi időn belül kell forgalomba helyeznem az Olaszországból behozott 250-es robogót?

Figyelt kérdés
Szóval az az igazság, hogy minden papír és a motor is rendben van, de most nem tudom megfinanszírozni azt a kb 100000.- Ft-ot, amibe a rendszámoztatás kerül. Van arra jogszabály, hogy ennyi, vagy annyi időn belül forgalomba kell helyeznem? Már két éve is hoztam egyet,de akkor azonnal megoldottam az ügyet.

2014. máj. 15. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A regisztráció elindításától számítva 6 hónapod van, de azt meg akkor indítod amikor jónak látod.

Pont mostanában olvastam egy halom restaurálós cikket, és van amikor 3 év múlva honosították a külföldről behozott autót, pedig én még úgy tudtam,hogy az adásvételi lejár egy idő után, de úgy látszik mégsem!

2014. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. máj. 16. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!