Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pályázni melyiket vennétek...

Pályázni melyiket vennétek ezek közül?

Figyelt kérdés

(Nyilván nem magyar fizuból)

CLA220 cdi


pro:

-relatíve kis fogyasztás

-fiatal

-szépen néz ki


kontra:

-első kerekes

-nem túl izmos

-kisebb belső hely a többihez képest


Audi A5 3.0 V6 tdi


pro:

-egyik legjobb dízel motor

-Szép, elegáns

-Van benne erőtartalék dögivel


kontra:

-3 ajtó

-6 sebesség


CLS350 cdi


pro:

-Nagy motor

-erőtartalék

-nagy belső tér


kontra:

-külseje semmitmondó



ára mindegyiknek 10 millió körül van


2016. jan. 30. 00:33
 1/8 A kérdező kommentje:

kimaradt


Jaguar XJ 3.0 V6 PSA diesel

pro:

-ránézek be***rok

-bivaly erős


kontra:

-PSA motor

2016. jan. 30. 00:39
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Pályázni??? Ezeket? Ezt komolyan gondoltad? Tudod mit? Vedd a CLA-at..a továbbiakba: váltó kuka, futómű kuka, komplett fékrendszer kuka, komplett kipufogó rendszer kuka, a beltérben minden ami nem a váltó-a sofőr ülés-a kézifékkar-a kormány-és a pedálok kuka. Most ott tartunk, hogy van egy kb 11milliós autód, amire most még olyan 5milliót rákölthetsz, hogy alkamas legyen pályára. (És akkor úgy gondoltam, hogy nem kis elmebajjal a motor maradhat az autóban -pedig nem).


A hülyének is megéri!

2016. jan. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ha autópályára gondoltál, akkor bocsi -vagy mégsem, mert a "pályázni" szót ilyen vonatkozásban, nem az autópályára használja a köznyelv.
2016. jan. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egész biztos vagyok benne, hogy autópályára gondolt a kérdező, nem versenypályára. Főleg, mert ugye dízel kocsikról beszélünk...


Én magamnak a CLA-t venném, 2,2-es dízel 177 lóval bőven elég pályára is. Ha németekhez jársz még ott is tudja tartani a tempót. Meg ugyan annyi pénzből jóval fiatalabbat kapsz, mint a nagy A6-ot vagy 350-est. Már pedig ezekbe a gépekbe szalad a km minden évben.

2016. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a cls kéne!Mondjuk aki szerint annak semmitmondó az alakja azzal nincs miről érdemben beszélni!

Előtte viszont a cla-hoz odaírod,hogy szépen néz ki!Azt

az gyakorlatilag egy kicsinyített cls!

2016. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Autopalya
2016. jan. 30. 09:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Maga a cls es a cls formaterve ugyan az, azt tudom, de a cla lampai es orra szerintem kozel sincs olyan szep mint a cla alapbol
2016. jan. 30. 10:04
 8/8 A kérdező kommentje:
De a cls lampai es eleje nincs olyan szep, mint a cla* (elirtam elsore)
2016. jan. 30. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!