Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet égéskimaradás...

Mitől lehet égéskimaradás hideg motornál, és miért nem villan fel a check engine lámpa a műszerfalon?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy az összes hengerben van-e, mert nem tettem rá gépre, de alapjáraton, illetve alacsony fordulaton érezni, hogy nem megy rendesen mindegyik henger ahogy kéne, mert alapjáraton vibrál az autó, viszont meleg motorral rendben jár, és nagy fordulaton is jól működik.

Viszont nem nyúltam még hozzá, mert nem hozta ki a motorhiba visszajelzőjét, gyertyákat, gyújtótrafókat meg nem akarom feleslegesen cserélni, mert más már cserélte, és nem javult meg. És érdekes módon a teljesítmény is rendbe van, ez ilyen random gyújtáskimaradásnak tűnik, csak nem tudom mi okozhatja.

Ha nem a trafók és a gyertyák, talán a gyújtókábelek? de akkor miért csak hideg motornál csinálja vajon.


2016. jan. 31. 11:44
 1/1 A kérdező kommentje:

Faulty spark plugs or wires

Faulty coil (pack)

Faulty oxygen sensor(s)

Faulty fuel injector(s)

Burned exhaust valve

Faulty catalytic converter(s)

Stuck/blocked/leaking EGR valve / passages

Faulty camshaft position sensor

Defective computer



Ezek közül ti mire tippelnétek? Úgy, hogy csak hideg motornál van meg a hiba.

2016. jan. 31. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!