Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik márka és...

Szerintetek melyik márka és modell a legjobb csajozós verda? Cabrio előnynek számít csajozásban?

Figyelt kérdés
Amire ha ránéz egy csaj olyan érzés tátong benne ,hogy meg akarom ismerni a sofőrt :)))

2016. jan. 31. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ha egy nő,csak az autó miatt akarja megismerni annak tulaját,az már régen rossz!!

De egyébként az ilyen plázacicáknak mindegy milyen autó az,csak süssön róla,hogy drága!

2016. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem is feleségül akarom venni őket hanem jól megdolgozni :D Mert ugye vannak ilyen nők is akik ha látják,hogy jó a verda akkor lesz valami óvszer kibontás :D
2016. jan. 31. 18:20
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a cabrio baromi kényelmetlen és nagyon ritkán van olyan idő, hogy ki lehessen használni.

Valami nagy, nagyon fényes, nagyon tiszta, nagyon jó állapotú az, amit megnézek. Márkától függetlenül.

Mondjuk ettől még nem csúszik le a bugyim, de az ilyeneket észreveszem. :)

Azt is megnézem, ha valami ritka márka, amiből kevés van, amit nem ismerek fel kapásból, mert az is feltűnő. Azt azért nézem meg, hogy vajon milyen márka.

De a lényeg, hogy nagyon-nagyon tiszta legyen és szép fényes.

2016. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2016. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hmmm negyedik köszi szépen,hogy belinkelted mert teljesen már ember kérdezte ezt :D Tényleg nem ez a kérdés feltevő kérdezte a másikat ha hiszed ha nem !!!
2016. jan. 31. 18:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Lincoln Navigator-t és még hely is lesz a dolgokhoz.
2016. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Elolvastam a belinkeltet és még az jutott eszembe, hogy belül is legyen nagyon tiszta.

Egyszer randiztam egy sráccal és haza akart vinni. Tele volt szeméttel. Konkrétan a lábam alatt is oda voltak dobva mindenfélék. Mondtam, hogy köszi megyek inkább busszal. Meg ugye a lányok nagyon vigyáznak a ruhájukra is, úgyhogy a tisztaság nagyon fontos.

2016. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tuning verdákat szeretik a lányok ezeken kívül amiket felsoroltatok szerintetek ?
2016. jan. 31. 18:43
 9/17 anonim ***** válasza:
BMW. Mi más?
2016. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a tuningra inkább a pasik gerjednek.
2016. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!