Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót ajánlotok?

Milyen robogót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hali.

19vagyok,A1 jogsim van,milyen robogót ajánlotok napi 15km-re?

Gondolom télen nem lehet robogózni,vagyis ég nem próbáltam,mert 1nyáron robogóztam csak,télen még nen volt alkalmam,de nem is ez a lényeg,mi lenne az ideális?

600ezerig jöhet.

Előre is köszönöm.



2016. jan. 31. 19:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Még hozzá kell tennem 62kg vagyok,szóval nem kell olyan nagy erő,legalább a 170-et jó lenne ha tudná.:) Ha más nem,egy kis tuning segitségével.
2016. jan. 31. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Kymco city agility


saját tapasztalat: szép hangja van, jól néz ki, nagy kerekű, nagy testű, 60-t megy, napi 30-40km-t mentem vele, jelenleg 42e km van benne és semmi komolyabb gondom nem volt vele, kopó alkatrészt kellett cserélni meg olajat és szépen megy.

újonnan 300-400e ft körül van (legalábbis én annyiért vettem)

van belőle 2t és 4t is (én a 4t-t használom).

NEM Kínai... Tajvani és sok cuccot Hondától kapnak, szóval jó gép.

Még sose rohadtam le vele sehol.

télen nyáron pöcre indul még most is, pedig gyári aksija van még, persze azért minusz 10től már néha 2. pöcre csak. :)

2016. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja és a 600ccm-s robogó sem megy 170-t, csak mondom. :)

egyébként abból a kymcoból van 125-s 150-s és 200cc-m is!

2016. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A1-el nem fogsz menni 170-et a tömeg teljesítmény arány miatt
2016. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy 250-es Gilera Nexus-om, az kb. 140-et bírt, emellett 3,5 l. körül volt a fogyasztása, persze az normál tempó mellett, huzamosan 120 felett már sajnáltam hajszolni. Egy ilyen, tuningolva esetleg elmegy kicsit többet is és a formája szerintem ma is a legszebb talán a sport-robogók közül. 500-600 ezerért talán már hozzá lehet jutni. 250 ccm fölött már megugrik a fogyasztás, 125 alatt meg nem érdemes robogót venni sztem. Jó keresgélést!
2016. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne vágyj arra, hogy robogóval 170 km/h-val menj. Ha ültél már robogón, akkor tudod, hogy milyen az üléspozíciója, tehát nem kell magyarázni, hogy miért ne. Egy robogóval kényelmesen eltudsz menni 90-110-körül, de hidd el, hogy elég. Én is imádok motorozni, imádom a sebességet, de robogón nem vágyok a nagy sebességre. Mentem nagyrobogóval, rohadt kényelmes, és én élveztem is a vele való menetet, de lég volt a 110 km/h max tempó.


Amit ajánlok, az az Aprilia SR Max 300, nézz utánna, ha van lehetőséged próbáld ki, nagyon jó robogó, nekem is van egy.

2016. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, az Aprilia sr max lett a Gilera Nexus-ból, miután pár éve megvette az Aprilia a Gilerát. De tök uaz és ami már Aprilia néven fut és nem törött, vagy gázos, az inkább a millió körül lehet szerintem. A 15 km-es ingázáshoz amugy a legjobb szerintem egy kis testű 125-ös. 100 körül az is elgurul, gyorsabban forgalomban meg úgysem sűrűn lehet menni. Városban pedig nincs párja. Hétköznapokon én is egy ilyen kis "eldobhatós" robogót gyűrök, ünnepnapokra meg kell venni egy váltós sport, vagy túragépet.
2016. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!