Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok város, néha vidék plusz...

Sok város, néha vidék plusz nyaralásra milyen motort/robogót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Motort preferálnám, de robogózni is szeretek. Olyan motorra gondoltam, ami bírja a városi rohangálást, nem melegszik túl, agglomerációba-vidékre elég ritkán kellene vele menni, de nyaraláskor beleférjen az autópálya is. Tudom, ez már nagyon univerzális, de hátha. Vannak már kiszemelt darabok, de nem akarok ötleteket adni, kíváncsi vagyok ti mit tartotok erre megfelelőnek. Korlátlan jogsim van. Üdv.
2015. szept. 24. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ennek kb egy 400-as injektoros valami felel meg. Városba hülyeség ennél több köbcenti. Én 650-essel járok de szenved nagyon, ráadásul karbis, zabál mint az állat (az 1.4-es autóm sokkal kevesebbet fogyaszt még dugózva is).

Univerzális megoldás lehet egy 400-as Burgman. Unalmas ugyan, de mindenben nem lehet tökéletes.

2015. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!