Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Sharan, Seat...

Volkswagen Sharan, Seat Alhambra, vagy Ford Galaxy? Melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

2003-2006 közötti autót szeretnék vásárolni. 7 személyes dízelt. Úgy olvastam az 1.9 PD TDI jobb, mint a 2.0 .

Lényeges árkülönbségek vannak, de melyik érné meg?

Tudom hogy közösen lettek gyártva. A Sharan jobb is mint a másik kettő, vagy csak a márkát kell megfizetni? A tulajdonosok véleménye érdekelne.

A Ford 2006-ban szállt ki a fejlesztésből?

Felszereltség között van különbség? (Egyébként melyik mit jelent? VW Trendline, Comfortline, Highline ezeket ismerem, a többit nem.)

Van valamelyiknek valami típushibája? Kéttömegű lendkerék meddig bírja, illetve belehet-e tenni egytömegű lendkereket (valahol olvastam), esetleg felújítani? A PD meddig bírja?

A 4motion-nal(VW,összkerék) több hiba van mint az első kerekessel?

A szervizt milyen gyakran kell látogatni? Motorolaj csere?

Nekem legjobban a Sharan tetszik, van ahol azt olvasom hogy tökéletes, és nincs vele semmi gond, máshol meg szidják, és pl.: az Alhambra-t ajánlják.

Amúgy vásárlás előtt megéri elvinni (márka)szervizbe hogy átnézzék az autót? Annak mennyi lehet a költsége?

Esetleg ha más is eszébe jut a válaszolónak amit nem kérdeztem meg, azt örömmel várom.



2016. jan. 31. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

sok-sok kérdés.

a 3 autó szinte csavarra ugyan az. Fordban más a motor.

Van taxis ismerősöm, 650.000 van a galaxyban, tény odafigyel ár.

Sharan, alhambra szinte ugyan az.

19. PDTDI motor tényleg jobb.

PD elem. nehéz kérdés. 300 ezer körülig tuti bírja. olajcsere? Minden autra azt mondom 10.000km max 15ezer.

Minden autó lehet rossz és jó. Tulaj függő, használat függő.

2016. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. febr. 1. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!