Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2007-2008 evjarat. Ford...

2007-2008 evjarat. Ford Fiesta? Megeri?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Elso autonak keresek a fenti evjaratban kisebb autokat.

Abszolut kezdo vagyok, regota van jogsim, de nagyon keveset vezettem. Otthoni 20 eves 1.2-es Daewoo-nk nem ad relevans tapasztalatot.


8-9 evesnel nem szeretnek oregebbet, 1 millio alatt/korul gondolkozom.


Felhasznalas: Fokent vonatra jaras, bevasarlas. De azert birja az autopalyat is, hazautazashoz. Esetleg egy horvat nyaralast meg lehessen vele ejteni.



Talalatok kozul a 2007-08as Fiestak tetszenek, ugy latom az 2.5 cm3 erosebb mint a 3cm3 loeroben. Olvastam h ez masik motor. Mi a velemenyetek Errol? Konnyen melle lehet nyulni? Mire erdemes figyelni? Szervizeles horror aron van? Hasznalt tesztet nem igazan talaltam, uj koraban keszultek tetszenek.



Fiat Punto jott meg fel, arrol szinte semmit nem tudok.


Francia autokat kerulnem. Peugeot 206-rol sok rosszat hallani, kezdokent nem tudnek jol valasztani belulok, illetve ismerem a francia mentalitast es nem kerek az eredmenyebol. Suzukirol olvastam mindenfelet, de parom miatt teljesen elvetnem.


Elnezest a kisregenyert. Szoval Fiesta?😊



2016. febr. 1. 10:15
 1/4 A kérdező kommentje:
* nyilvan 1.25 es 1.3 cm3 az 😊
2016. febr. 1. 10:24
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Nekem egy jobaratomnak van egy 1.4 diesel Fiestaja, az apjanak 1.3 benzin, nem tudom pontosan melyik evekbol, de 2007-2009 koruliek. A diesellel eddig ketszer volt gond, egyik alkalommal par napos javitas, masik alkalommal 2 honapos. A javitas ara dieselhez kepest nem veszes. A motor jol viszi az autot. A benzines mar kicsit gyengenek tunik, de ha meg van porgetve kicsit, akkor az is jol boldogul az autoval, a problema, hogy ilyenkor kicsit sokat fogyaszt. Kellemes kis autok, nekem kicsit kenyelmetlen autonak tunik, tovabba ugye a csomagter eleg kicsi, de ezeket leszamitva eleg megbizhato kis autok.
2016. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Nemed? Korod? A Fiesták ugyanis hónaljban kicsit szorítanak. Főleg, ha pár éven belül már ketten, urambocsá' 3-an ültök benne. Autót úgy válasszál, hogy nem leszel mindig egyedül. Ha Ford a szíved csücske, a 2004 utáni Focusok remek konstrukciók.
2016. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyedben nem vennék se Fordot, se Fiatot... Ha autót akarsz venni, akkor német vagy japán autóban gondolkoznék... Motorikusan inkább a japán felé húzok, mivel azok megbízható járgányok. Mondanám, hogy Suzuki Swift, de annak kicsi a csomagtere. (Egyébként nincs velük baj, ezek már nem a régi papír autók, mint amik voltak.) Toyota Corolla, Toyota Yaris, Mazda MX-5, Mazda 3, Mazda 6, Honda Civic?
2016. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!