Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóeladásnál normális, hogy...

Autóeladásnál normális, hogy a megtekintések száma ellenére nem érdeklődtek még?

Figyelt kérdés

Suzuki Swiftet árulok, évjáratához,korához képest árkategóriában a középmezőny élén van, tehát nem a legolcsóbb.

Sok kisebb hibája van, amiket őszintén leírtam, ám ezek durván 30 ezerből orvosolhatóak, és amint megjön a fizetésem árváltoztatás nélkül meg is csináltatom ezek jelentősebb (drágább) részét.

Alig 10 nap alatt, most tartok 320 megtekintőnél, (ami napi 32 -és sehol sem osztottam meg)

Azonban elgondolkoztam,hogy lehet e baj, túláraztam e.

Bár direkt azért írtam le mindent,hogy ilyenek miatt fel se kelljen hívniuk, akinek ennek ellenére is kell az jöhet, és legalább nem fog csalódni, nekem meg nem rabolják az időmet.


2016. febr. 2. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi meglepő. Van, aki 25-30 autót is megnéz, mire eggyel kapcsolatban felveszi a telefont. Meg van olyan is, aki egyáltalán nem akar autót venni, csak úgy böngészget, eljátszik a gondolattal, milyet venne, ha lenne pénze.
2016. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz,ezzel sokszor én is így vagyok :)
2016. febr. 2. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, mint ahogy előttem írták.

Tedd renbe a járgányt, amennyire gondoltad, és akkor tedd fel. A mostani hírdetést töröld, és csak a végleges állapotút tedd fel.


Ha leárazod, és többen jelentkeznek, akkor a valódi vásárlók közt versenyeztetsz..aki többet ad..ez is egy lehetőség..nem csak az" engedek az árból" című örökös darab..

2016. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én gyakran nézegetem az autókat, olyat is amit sose vennék meg, csak kíváncsi vagyok hogy mennyibe kerül a többihez képest.

Szerintem a Ferrari hirdetéseket is sokan megnézik hogy ugyan mennyibe kerül egy Ferrari de senki se telefonál :D

2016. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a hirdetés kiírása után 3 napon belül nem hív fel egy nepper, akkor túláraztad az autót.

(Tapasztalat)

2016. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha egy autó ér 300 ezret, és én meghirdetem annyiért, akkor a neppernek ér az 280-at, és meg lealkudna 50-et,hogy legyen haszna, 230-as ajánlattal meg fel se hívjon, mert letiltom a vodafone hálózatról is :)
2016. febr. 3. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!