Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 100 E ft környékén lehet...

100 E ft környékén lehet normális autó kapni itthon?

Figyelt kérdés
Ami jó lenne ide oda mászkálni, összekenni, és nem kellene mindig mosni, hogy a szomszédot a sárga irigység fogja el, milyen szép új, 20évig leterhelt hiteles autóm van.

2016. jan. 27. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Kispolski vagy trabi 1.1
2016. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ireland00 válasza:
Azt hiszem a fekete piacon kaphatsz ennyiért egy leterhelt skodát
2016. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy normális pedálos Moszkvics kijön ennyiből!
2016. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én annyiért vettem a Mazdám, én is mászkálni vettem, aztán rájöttem, ha elviszem kárpitoshoz és karosszériáshoz egy igen ritka szép autóval fogok rendelkezni, meg is történt most a autókereskedő 400 ezerre becsülte fel annyit adott volna érte, de én nem adom el semmiért, jól jártam vele.
2016. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egy pedálos moszkvicsra szavazok én is.


gyerekkorom kedvence...se olajcsere, se benzin, csak bepattantam, oszt ment mint a szél...

2016. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szerencsével, vagy ismerőstől.
2016. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zastava talán...
2016. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz egy nem rohadó Samarát sok műszakival, akkor igen.

Vagy régi, sok százezret futott nyugati tucat-autó (corsa, polo, 106,fiesta, corolla),aminek még nem véres a torka, és amire még ráköltesz kb.70-80 ezer pénzt.

Polák, Warbi, Trabi, Skodrifavorit nem játszik, nincs hozzá semmi alkatrész.

Amúgy meg ki kell fogni,(Pl. jobb sorba került család megunt régi kisautója, ex barinő visszavett kiskocsija, stb.) mert többnyire jó eséllyel ezek pénztemetők. 2000-ben pl egy haverom 30-ért akart eladni nekem egy Zastavát, amit a barátnője használt, amig megtanult vezetni. Végignéztem, sehol nem rohadt, garázsos, tip-top gép volt, csak már akkor is égő volt vele járni. Simán ment az még 10 évet szerintem. Kereskedésben ilyet már akkor is 100 fölött árultak,pedig ez a Nagy Beszámitások ideje volt.

Máskülönben meg a normális autók 400E-től kezdődnek.

2016. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!