Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportkipufogó dob, fontos...

Kiro113 kérdése:

Sportkipufogó dob, fontos kérdés!?

Figyelt kérdés
Adott egy audi a4 b5 2.6 v6-os autó,szeretnék rá egy márkás műbizonylatos sport dobot,én ezt fejben úgy gondoltam,hogy ismerősömmel,csináltatok egy hátsó kipufogó adaptert,így nem kéne levágni a gyári végdobot...és így lenne egy gyári,és egy sport,hátsó kipufogóm,a kérdés az hogy ha a rend éber őre,igazoltat akkor cseszekedhet a dob miatt?Mert nem a gyári adapterre lett fel hegesztve?Ugy hogy a dobról van papírom?Ha meg büntetnének is érte akkor milyen büntire számitsak?Válaszokat előre is köszönöm!
2016. febr. 2. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Rendőrök leszarják a kipufogódat. Nekem a moci alapjáraton kb 105 dB, középfordulaton 115 körül, tiltatva meg 125. A durrogások meg 130is van. A Lényeg, hogy baromi hangos. Már többször is állítottak meg, de semmit nem szóltak. (pedig a motorosokat szokták emiatt ba*ztatni)

Nyugodtan tehetsz rá bármilyen dobot, arra az esély, hogy megbüntessenek kb annyi, mint a lottó ötösre.

(vizsgán már jobban csesztetnek érte)

2016. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!